EUCOS SK s.r.o.

f
PRIEMYSELNÉ STAVBY
Industrial construction
a
Oceľové konštrukcie
Steel construction
d
Klampiarska výroba
Riinwa

O našej spoločnosti

Cieľom spoločnosti EUCOS SK s. r. o. je prezentovať sa ako líder v stavebnom priemysle a poskytovať nákladovo efektívne a kvalitné výrobky a služby na zabezpečenie konkurencieschopnosti.

Od vzniku firmy EUCOS SK s.r.o. v roku 2006 boli naše aktivity zamerané hlavne na priemysel. Hlavnou činnosťou bola rekonštrukcia a obnova priemyselných objektov. Postupne sa nám podarilo získať skúsenosti z hutníckeho, energetického a aj strojárenského priemyslu, ktoré sú z hľadiska realizácie pre túto oblasť stavebníctva veľmi cenné. Máme skúsenosti s výrobou a montážou oceľových konštrukcií nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí (Španielsko, Francúzsko, Turecko, Rumunsko a Nemecko).

 

Usilujeme sa neustále rozširovať podnikateľské aktivity v hlavných oblastiach našej pôsobnosti, medzi ktoré patrí realizácia priemyselných stavieb, výroba a montáž oceľových konštrukcií, industriálny dizajn, aplikácia náterových systémov, sanácia betónových konštrukcií, diamantové rezanie a jadrové vŕtanie, opravy plochých striech a konštrukcií, opláštenie hál a budov, výškové a zemné stavebné práce a špeciálne čistiace práce.

highlighty

– 2006 založenie spoločnosti

– 5200m2 výrobná hala

– 1500m2 kancelárske priestory

– 2021 – 15 rokov EUCOSu

– 2022 založenie klampiarskej výroby RIINWA

– ukončenie výstavby bloku 3 JEM

Kontaktujte nás

Náš tím je pre vás k dispozícií zodpovedať vaše otázky.

naša adresa

Kováčska 38

044 25 Medzev

Slovensko

Kontakt

+421 907 499 522

eucos@eucos.sk


    d
    Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor